Poznaj nas bliżej

Nasz lokal znajduje się na parterze i jest przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością.

Gabinet Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej w Tarnowie - Gabriela Sadowy

O nas

Witaj w miejscu
Zdrowia i Relaksu

Gabinet Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej to unikalne podejście do Zdrowia. Ponad 15 letnie doświadczenie nauczyło nas Holistycznego patrzenia na Pacjenta. Leczenie człowieka jest możliwe, gdy się go dokładnie pozna, nie tylko jego ciało, ale umysł i całe otoczenie w jakim funkcjonuje. W swojej pracy szukamy przyczyny dolegliwości.

W naszym Gabi-necie pacjent usłyszy o alternatywnych sposobach leczenia takich jak hirudoterapia, larwoterapia, hydrokolonoterapia, ozonoterapia, akupunktura, masaże czy refleksologia. Zabiegi z zakresu medycyny alternatywnej stanowią uzupełnienie terapii, a czasami jedyną możliwość powrotu do zdrowia.

W swojej ofercie posiadamy zabiegi z zakresu odnowy biologicznej tj. wyszczuplanie, modelowanie sylwetki. Wszystko indywidualnie dopasowane do potrzeb Twojego ciała. Posiadamy najskuteczniejszy sprzęt do likwidowania tkanki tłuszczowej, ujędrniania skóry, liftingu oraz modelowania ciała. Oferujemy szeroką gamę masaży drenujących, modelujących oraz liftingujących.

Posiadamy całą gamę masaży twarzy. U nas doświadczysz wszystkiego co daje Ci natura. Masaże wykonywane są przez Certyfikowane Fizjoterapeutki i Masażystki posiadające wieloletnie doświadczenie. Oferujemy Masaże Kobido, Drenaże twarzy, Refleksologie Twarzy, Terapie indywidualnie, Terapie twarzo-czaszki czy liftingujące masaże twarzy.

Gabinet Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej w Tarnowie - Gabriela Sadowy

Nasz Gabi-net to bogata propozycja zabiegów SPA o działaniu
odprężającym, regenerującym i relaksacyjnym.
W naszym SPA wyciszysz się oraz zadbasz o siły witalne, zharmonizujesz umysł, ciało i duszę.

Nasz zespół

Wizyta u nas oznacza skorzystanie z najnowszej wiedzy medycznej w ciepłej i domowej atmosferze. Wnętrze urządzono w sposób kameralny, co z kolei przekłada się na jego intymny charakter. Każda terapia, którą oferujemy dopasowywana jest indywidualnie do stanu zdrowia i wymagań pacjenta. Do zabiegów używamy wyłącznie naturalnych olejów. Polecamy się osobą świadomym chcącym zmienić swoje nawyki, zdrowie i życie. Osobom, którym zależy na leczeniu nie objawów lecz przyczyny choroby i dolegliwości.

Nasz zespół - Gabinet Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej w Tarnowie - Gabriela Sadowy
Dominika Flis - Gabinet Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej w Tarnowie - Gabriela Sadowy

Dominika Flis

Technik masażysta, Technik kosmetyki

Jestem masażystą i kosmetyczką. Masaż zawsze mnie fascynował! Jest dla mnie czymś więcej niż tylko zawodem-stanowi moją pasję i ciągłą motywację, aby rozwijać swoje umiejętności. Za każdym razem praca z ciałem drugiego człowieka to wyjątkowe doświadczenie, potrafię dobrać techniki i odpowiednią terapię do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. W swojej pracy stawiam na profesjonalizm i dobro pacjenta fizyczne jak i psychiczne . Swoją wiedzę ciągle uzupełniam, uczestnicząc w szkoleniach i kursach.

W naszym Gabinecie zajmuję się również licznymi zabiegami pielęgnacyjnymi na twarz i ciało oraz pomogę Tobie uzyskać wymarzoną sylwetkę dzięki licznym zabiegom modelującym, wyszczuplającym i ujędrniającym. 

Specjalizuje się w:

Terapii Wisceralnej brzucha – Terapia blizny – Drenażu limfatycznym – Terapii przeciwobrzękowej – Diagnostyce i masażu – przewlekłych oraz ostrych bólach kręgosłupa – Masaż tkanek głębokich i technik uwalniania powięzi – Terapii Narzędziowej tkanek miękkich – Terapii punków spustowych-technika która wykorzystuje różne formy ucisku i ruchów w różnych kierunkach we wrażliwych miejscach w tkance mięśniowej. – Terapii powięziowej – Masażu klasycznym – Masażu sportowym – Terapii pourazowej -Licznymi masażami relaksacyjnymi oraz bańką chińską – Tapingu rehabilitacyjnym i sportowym – Suchym igłowaniu.

Masaże twarzy: Masaż Kobido – Masaż liftingujący – Masaż leczniczy twarzy – Drenaż limfatyczny twarzy – Masaż przeciwzmarszczkowy – Kinezotaping kosmetyczny twarzy.

Kosmetyka: Mezoterapia mikroigłowa – Mezoterapia mikroigłowa na bliznę – Peelingi chemiczne/zabiegi złuszczające – Oczyszczanie – Pielęgnacja twarzy i ciała.

Gabriela Sadowy-Guz - Gabinet Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej w Tarnowie - Gabriela Sadowy

Gabriela Sadowy-Guz

Mgr fizjoterapii

Jestem pasjonatką fizjoterapii. Moją ulubioną dziedziną jest naturoterapia i naturalne metody leczenia, które w swojej pracy łącze z fizjoterapią. Jestem zwolenniczką medycyny holistycznej, która zakłada, że ciało i umysł to jedna całość. Fascynuję się Wschodnią medycyną Chińską, którą wdrażam w pracy z pacjentem.

Wykonuję terapię indywidualną, łącząc szereg technik fizjoterapeutycznych i naturoterapeutycznych, w zależności od dolegliwości pacjenta. Stosuję terapię dopasowaną dla każdego, łącząc masaż z technikami powięziowymi FM i manualnymi. Pracuję zarówno z osobami dorosłymi jak i dziećmi. Specjalizuję się w terapiach szczękowo-czaszkowych oraz pracy na twarzy i zaburzeniach twarzo-czaszki gdzie wykorzystuje techniki powięziowe, akupunkturowe i refleksologiczne. Ogromną satysfakcję daje mi praca z najmłodszymi. Prowadzę diagnozę postawy ciała w oparciu o zaburzenia Integracji Sensorycznej, gdzie we współpracy z „Tarnowską Szkołą Pływania A i M” rozprawiamy się z wadami postawy dzieci i młodzieży. Wykonuje indywidualnie dopasowane wkładki ortopedyczne w celu wspomagania efektów terapeutycznych oraz profilaktyki i terapii wad postawy. Pracuje z dziećmi z zaburzeniami psychoruchowymi oraz zaburzeniami na podłożu szeroko pojętej sensomotoryki.

 Moją pasją jest Medycyna Chińska, Archeologia, Muzyka a zwłaszcza śpiew.

Ukończone szkolenia:

 • Zasady i techniki wykonywania masaży Ayurwedyjskich
 • Kurs masaży SPA. Kurs masażu technik relaksacyjnych i leczniczych tj.drenaż limfatyczny, refleksoterapia stóp, masaże relaksacyjne Spa
 • Elektroterapia w leczeniu bólu i zaburzeń neurowegetatywnych
 • „Teoretyczne i praktyczne podstawy stymulacji funkcjonalnej FES oraz zastosowania powierzchniowej elektromiografii s EMG I EMG-biofeedback w terapii pacjentów z zaburzeniami czynności mięśni szkieletowych oraz pacjentów z nietrzymaniem moczu i stolca”
 • Terapia Integracji Sesnorycznej Ayres SIAT. Neurbiologia, filogeneza-ontogeneza, niemowlę pozbawione regulacji, regulacja własna, somatosensoryka, układ przedsionkowo-prioprosceptywny, rejestracja sensoryczna
 •  Terapia Integracji Sesnorycznej Ayers SIAT. Rozregulowane niemowlę, spektrum zaburzeń austystycznych (ASD)
 •  Terapia Integracji Sesnorycznej Ayers SIAT. Specyficzna diagnostyka, baseline, przyporządkowanie kliniczne, cele i założenia, badania efektywności kontroli przebiegu, ewaluacja
 •  Terapia Integracji Sensorycznej Ayres SIAT moduł egzaminacyjny, uzyskanie tytułu certyfikowanego terapeuty SI
 • Stymulacja sensoryczna w warunkach domowych- techniki wyciszające, praca nad odruchami i terapia ręki
 • Innowacyjne metody ortezowania i szynowania z tworzyw termoplastycznych Orfit-moduł 1
 • Wstęp do biomechaniki kończyny dolnej oraz proces zaopatrzenia w dynamiczne wkładki ortopedycznej
 • Dobór i montaż wkładek ortopedycznych ICB MEDICAL
 • Wykorzystanie USG w codziennej pracy Fizjoterapeuty
 • „Instrument Assisted Soft Tissue Manipulation (IASTM)”
 • Kurs PNF podstawowy
 • Manipulacje kręgosłupa HVLA, LVHA
 • PNF Rozwijający
 • Manualny drenaż limfatyczny
 • Terapia Manualna wg Typaldosa D.O. -FDM
 • Kompleskowa Terapia Przeciwobrzękowa
 • Taping Rehabilitacyjny (Taping w rehabilitacji i sporcie)
 • Dry Needling w Koncepcji FRS
 • Manipulacja Powiezi- Facial Manipulation FM
 • Kompleksowa Terapia Wisceralna
 • Akupunktura Kosmetyczna
 • Kurs z zakresu Hirudoterapii oraz Larwoterapii. Euro-Bion 
Ewa Młynarczyk - Gabinet Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej w Tarnowie - Gabriela Sadowy

Ewa Młynarczyk

Mgr fizjoterapii, Terapeutka Zajęciowa, Trener fitness

Jestem pasjonatką Sportu oraz Odnowy Biologicznej. Uważam że dobra terapia powinna być ukojeniem dla duszy i ciała, dlatego odpowiednio łącze ze sobą różne techniki min. terapii manualnej, terapii punktów spustowych czy masażu. Zawsze staram się dotrzeć do przyczyny dolegliwości pacjenta. Ciągle podnoszę  swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach zawodowych i konferencjach.

Specjalizuje się w:

Treningu EMS – Diagnostyce I terapii wad postawy u dzieci i młodzieży – Terapii przewlekłych oraz ostrych bólach kręgosłupa – Masażu tkanek głębokich i technikach uwalniania powięzi – Terapii Narzędziowej tkanek miękkich – Masażu klasycznym – Masażu sportowym – Tapingu rehabilitacyjnym i sportowym – Suchym igłowaniu – Zabiegach antycellulitowych i modelujących sylwetkę.

Masaże twarzy: Masaż Kobido – Drenaż limfatyczny twarzy – Masaż przeciwzmarszczkowy – Kinezotaping kosmetyczny twarzy.

Justyna Borek

Justyna Borek

Fizjoterapeutka, masażystka

W swojej codziennej praktyce zajmuje się pacjentami w różnym wieku. Pracuje wykorzystując metody masażu leczniczego, przyrządowego i tkanek głębokich. Jestem fizjoterapeutką z ogromnym doświadczeniem zarówno w masażach leczniczych  jak odnowy biologicznej. W Gabinecie wykonuje szereg masaży SPA. Specjalizuje się również w zabiegach ujędrniających i wyszczuplających sylwetkę. Moim celem jest ciągłe podnoszenie kwalifikacji poprzez dokształcanie się na licznych kursach i warsztatach. Fizjoterapia i praca z ludźmi są moją pasją. Dzięki swojej otwartości zjednuję sobie zaufanie i sympatię pacjentów.

Specjalizuje się w:

Masażu klasycznym – Masażach relaksacyjnych i technikach SPA – Tapingu rehabilitacyjnym i sportowym – Zabiegach antycellulitowych i modelujących sylwetkę – Masażach  tkanek głębokich – Terapii Narzędziowej tkanek miękkich.

Masaże twarzy: Masaż Kobido – Drenaż limfatyczny twarzy – Masaż przeciwzmarszczkowy – Kinezotaping kosmetyczny twarzy.

Paulina Damijan

Paulina Damijan

Mgr fizjoterapii, personalny trener medyczny

Jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, wydziału Nauk o zdrowiu, kierunku Fizjoterapia. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe. Aktualnie studiuję medycynę osteopatyczną na Akademii Osteopatii w Krakowie, a w ramach kształcenia podyplomowego, zdobywam wiedzę w zakresie medycyny sportowej.

Do swojej pracy podchodzę z pasją i zaangażowaniem. Pacjent jest dla mnie całością, a nie tylko miejscem bólu, z którym zgłasza się do mnie. Poprzez kompleksową, indywidualną terapię pacjenta, dążę do jego wyleczenia oraz ogólnego podniesienia świadomości zdrowia.

Moim mottem zawodowym są słowa A.T.Still’a:

„ KAŻDY POTRAFI ZNALEŹĆ CHOROBĘ,
CHODZI O TO,
ABY ZNALEŹĆ ZDROWIE W CZŁOWIEKU”

Problemy i schorzenia, w których się specjalizuję:

 • Dolegliwości bólowe, przewlekłe oraz stany ostre: bóle kręgosłupa, łokieć tenisisty, łokieć golfisty, zamrożony bark, stany pourazowe, np.: skręcenia stawów
 • Usprawnianie pooperacyjne
 • Stymulacja procesów gojenia i regeneracji tkanek
 • Napięciowe bóle głowy
 • Terapia blizn pooperacyjnych i pourazowych, w tym: po endoprotezoplastyce stawu kolanowego i biodrowego, artroskopii, laparoskopii, złamaniach leczonych operacyjnie, po usunięciu znamion, operacjach kręgosłupa oraz cesarskim cięciu.

Prywatnie: pasjonatka sportu, fotografii i podróży

Metody pracy:

 • Terapia wisceralna
 • Terapia czaszkowo- krzyżowa
 • Terapia blizny
 • Techniki osteopatyczne
 • Masaż
 • Kinesiotaping
 • Kinezyterapia
 • Poizometryczna relaksacja mięśni

KURSY- WARSZTATY- SZKOLENIA, m.in.:

Ukończone kursy specjalistyczne w ramach kształcenia na kierunku – medycyna osteopatyczna:

 • Miednica
 • Kręgosłup lędźwiowo- krzyżowy
 • Staw kolanowy, staw skokowy i stopa
 • Osteopatia wisceralna I, II
 • Osteopatia czaszkowo- krzyżowa I, II
 • Anatomia palpacyjna I, II
 • Historia i filozofia osteopatii
 • GOT-general osteopathic treatment
 • Semiologia
 • Integracja osteopatyczna I,II
 • Diagnostyka problemów jelitowych i dietetyka kliniczna
 • Kończyna górna
 • Kręgosłup szyjny
 • ANS- autonomiczny układ nerwowy
 • Klatka piersiowa

Inne szkolenia w ramach systematycznego dokształcania:

 • Integracyjna terapia blizn z elementami ergonomii w pracy fizjoterapeuty
 • Praca z tkanką łączną w terapii blizn
 • Postępowanie fizjoterapeutyczne w terapii blizn
 • Osteopatyczna terapia blizn
 • Stymulacja procesów gojenia i regeneracji
 • Układ odpornościowy, a osteopatia i psychosomatyka
 • Terapia wisceralna w praktyce fizjoterapeuty
 • Terapia czaszkowo-krzyżowa
 • Rehabilitacja po zabiegach ortopedycznych – kończyna dolna
 • Postępowanie fizjoterapeutyczne u pacjentów po zabiegach operacyjnych kręgosłupa lędźwiowego z wykorzystaniem telerehabilitacji
 • Pułapki diagnostyczne w fizjoterapii
 • Diagnostyka i terapia w zespole cieśni nadgarstka
 • Dysfunkcje dyskowe odcinka lędźwiowego w podejściu osteopatycznym
 • Wczesna diagnostyka i terapia chorób zwyrodnieniowych u młodych osób
 • Postępowanie fizjoterapeutyczne w chorobie zwyrodnieniowej stawów
 • S.O.S- ostry L-S
 • Nerw błędny- praktycznie, prosto i przyjemnie
 • Techniki dopasowania i korekcji indywidualnych wkładek termoplastycznych
 • Wprowadzenie do koncepcji KINEMATIC TAPING
 • Medical Taping Course 1
 • Manualne leczenie stanów zapalnych
 • Metody rehabilitacji pacjentów po udarze mózgu i.in.

Skontaktuj się z nami

Umów się na
wizytę już dziś!

+48 697 533 561

Gabi-net rehabilitacji
Ul. Legionów 9
33-100 Tarnów

Nasz zespół - Gabinet Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej w Tarnowie - Gabriela Sadowy