Trening EMS

Czym jest trening EMS?

EMS to najefektywniejsza forma wysiłku fizycznego. Dzięki opiece wykwalifikowanego trenera i przy udziale urządzenia EMS REVOLUTION, ćwiczący wykonuje 20-minutowy trening, który można porównać do 3-godzinnego wysiłku w siłowni.

Dla zdrowia i sylwetki

Metoda EMS, od lat stosowana jest na całym świecie jako skuteczna metoda rehabilitacji pacjentów po urazach, kontuzjach i przeciążeniach. Jako najefektywniejsza forma aktywności fizycznej, lawinowo zyskuje popularność w branży fitness.

Jak to działa?

Zaledwie 20 minut treningu EMS dwa razy w tygodniu zapewnia efekty odpowiadające 3-4 godzinom intensywnych ćwiczeń w siłowni. Dzięki pomocy urządzenia EMS REVOLUTION, pozornie proste ćwiczenia stają się wielokrotnie bardziej efektywne.

Trening EMS - Gabinet Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej w Tarnowie - Gabriela Sadowy

Więcej niż 100%

EMS to najefektywniejsza forma wysiłku fizycznego. Dzięki opiece wykwalifikowanego trenera i przy udziale urządzenia EMS REVOLUTION, ćwiczący wykonuje 20-minutowy trening, który można porównać do 3-godzinnego wysiłku w siłowni.

Komfort i bezpieczeństwo

Osoba trenująca wykonuje nieskomplikowane ćwiczenia, a urządzenie EMS REVOLUTION sprawia, że mięśnie stymulowane prądem wykonują bardziej efektywną pracę niż miałoby to miejsce podczas standardowego treningu. Wykwalifikowana Fizjoterapeutka pomaga dobrać zestaw ćwiczeń i towarzyszy ćwiczącemu przez cały trening.

Trening dla każdego

Zestaw ćwiczeń dostosowany jest indywidualnie do klienta: jego celów, możliwości i aktualnych ograniczeń. W treningu używa się prostych przyrządów do ćwiczeń ,nie używa się hantli ani innego obciążenia mechanicznego by zminimalizować ryzyko wystąpienia kontuzji.

CO ZYSKASZ DZIĘKI TRENINGOWI EMS W GABI-NECIE?

Nowoczesne ćwiczenia EMS

Nie ma bardziej efektywnej metody treningowej, rehabilitacyjnej i ogólnorozwojowej niż ćwiczenia EMS. Dzięki elektrostymulacji mięśniowej zyskasz większą świadomość ciała oraz popracujesz nad czuciem głębokim.

Czas

Wszystkie najważniejsze grupy mięśniowe są stymulowane elektrodami jednocześnie, więc trening zajmuje tylko około 30 minut. To aż 6 razy krócej niż podobny trening na siłowni!

Kameralnie

Indywidualny trening dopasowany do Twoich potrzeb . Z nami skorzystasz z najnowszych technologii treningowych EMS. Popracujesz nad partiami na których najbardziej Ci zależy.

Trener Osobisty

Indywidualny trening dopasowany do Twoich potrzeb . Z nami skorzystasz z najnowszych technologii treningowych EMS. Popracujesz nad partiami na których najbardziej Ci zależy.

Efekty od zaraz

Elektrody w kombinezonie umieszczone są dokładnie na najważniejszych grupach mięśniowych, więc impulsy docierają zawsze do celu. To właśnie dzięki nim metoda EMS REVOLUTION jest tak skuteczna. Efekty ćwiczeń zobaczysz już po 4 tygodniach. Gwarantujemy, że szybciej się nie da!

Kontrola tkanki tłuszczowej

Intensywny trening siłowy normuje metabolizm. Za sprawą elektrostymulacji mięśniowej Twój organizm zmieni sposób wykorzystywania kalorii, a Ty szybko pozbędziesz się zbędnej tkanki tłuszczowej i cellulitu. Dzięki ćwiczeniom EMS REVOLUTION możesz liczyć na skuteczne ujędrnienie ciała i formę życia, jakiej się nie spodziewasz.

Bez obciążeń dla stawów

Za pośrednictwem elektrod impulsy oddziałują bezpośrednio na Twoje mięśnie, nie obciążając przy tym stawów. Jedynym sprzętem do ćwiczeń jest Twoje własne ciało. Trening EMS jest bezpieczny również, jeśli dochodzisz do siebie po przebytej kontuzji. Urządzenie wpływa na czucie głębokie przez co lepiej będziesz kontrolować swoje ruchy i poznasz bardziej swoje ciało.

Rehabilitacja

Technologia EMS to bezpieczna metoda, która pomoże Ci wrócić do formy, jeśli doświadczasz bólu pleców z powodu siedzącego trybu życia lub wracasz do zdrowia po przebytym urazie. Fizjoterapeuta zadba, żeby intensywność ćwiczeń EMS była dobrana do Twoich możliwości.

Ilość wejść – EMS – 1 osCenaKarnet
Jednorazowe130zł
4 wejścia (ważny 30 dni)115zł460zł
8 wejść (ważny 30 dni)100zł800zł
16 wejść (ważny 30 dni)95zł1520zł
24 wejść (ważny 30 dni)85zł2160zł
Pierwszy trening próbny80zł

W pakiecie 16 i 24 badanie postawy ciała- GRATIS

Gabinet Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej w Tarnowie - Gabriela Sadowy

Sprawdź cennik

Poznaj całą ofertę
Gabi-Net'u

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego Gabi-Net'u. Kliknij w poniższy przycisk i sprawdź cennik wszystkich oferowanych przez nas usług.

Skontaktuj się z nami

Umów się na
wizytę już dziś!

+48 697 533 561

Gabi-net rehabilitacji
Ul. Legionów 9
33-100 Tarnów

Nasz zespół - Gabinet Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej w Tarnowie - Gabriela Sadowy